Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 
 
 

UV TATTOO

UV TATTOO JIŽ V PROVOZU!!!

Co je UV tetování
Tetování za pomoci UV inkoustu je speciálni druh tetování,který není za normálních okolností (při denním světle) vidět.Pokud ale se svojí kérkou vlezete pod UV lampu,najednou ,,svítite'' !
Zajímavý efekt to má pro lidi především na diskotékach či v různych nočních klubech.
Doporučujeme jako zpěstření klasického tetování tímto inkoustem.
Necháte si vytetovat motiv podle vaších představ klasickou barvou a jako bonus si necháte obtáhnout kontury,nebo stínování UV inkoustem.Je to velice působivé.

UV inkoust
Mít na sobě inkoust reagujíci pouze ve tmě pod UV světlem je skvělá cesta jak případné tetování skrýt či mít něco jiného než ostatní.
Je ale UV inkoust doopravdy bezpečný? Podle rozsáhlého testování amerických nezávislých organizací,díky kterým došlo ke schválení tohoto inkoustu,je UV inkoust absolutně nezávadný pro lidský organizmus.Tyto skutečnosti byli testovány více jak 10 let a UV inkoust se velmi osvědčil,proto je dnes na trhu velice oblíbený a uznávaný jako velmi bezpečný produkt.

UV ink v bodech:
-neobsahuje fosfor
-není radioaktívní
-nesvíti pořád
-není rakovinotvorný
-svítící barva je 100% bezpečná a neobsahuje karciogeny